... Ez a cikk ismerteti a 2021–2022-es női EHF-bajnokok ligája csoportköreinek az eredményeit....
 

Ez a cikk ismerteti a 2021–2022-es női EHF-bajnokok ligája csoportköreinek az eredményeit.

Formátum

A csoportkörben a 16 részt vevő csapatot két darab nyolc csapatos csoportra osztották. A csoporton belül a csapatok oda-vissza vágós rendszerű körmérkőzést játszottak egymással. A csoportok első két helyezettjei egyből a negyeddöntőbe jutnak, a 3-6 helyezettek pedig a nyolcaddöntőbe.

Azonos pontszám esetén az alábbiak szerint döntik el a sorrendet:

  1. Egymás elleni mérkőzéseken szerzett több pont,
  2. Egymás elleni mérkőzések alapján számolt gólkülönbség,
  3. Egymás elleni mérkőzéseken lőtt több gól,
  4. A csoport összes meccse alapján számolt gólkülönbség,
  5. A csoportban lőtt gólok száma,
  6. Sorsolás.

Csoportkör

Kiemelések

A csoportkör sorsolásakor alkalmazott kiemeléseket az alábbi táblázat tartalmazza. A sorsolást 2020. július 2-án tartották Bécsben.[1]

1-es kalap 2-es kalap 3-as kalap 4-es kalap
FTC-Rail Cargo Hungaria
Brest Bretagne
CSZKA Moszkva
Vipers Kristiansand
CSM București
Budućnost
Odense Håndbold
RK Krim
Borussia Dortmund
Győri ETO
Metz Handball
Rosztov-Don
RK Podravka Koprivnica
IK Sävehof
Kastamonu Belediyesi GSK
Team Esbjerg

A csoport

# Csapat M Gy D V G+ G– Gk P
1. Oroszország Rosztov-Don430110090+106
2. Magyarország FTC-Rail Cargo Hungaria4220109102+76
3. Dánia Team Esbjerg421111198+135
4. Németország Borussia Dortmund4211111106+55
5. Franciaország Brest Bretagne4202112101+114
6. Románia CSM București4202109105+44
7. Horvátország RK Podravka Koprivnica4103109126–172
8. Montenegró Budućnost Podgorica400490123–330

2021. szeptember 11.
16:00
Borussia Dortmund Németország 25–25 Magyarország FTC-Rail Cargo Hungaria Helmut-Körnig-Halle, Dortmund
Nézőszám: 150
Játékvezetők: Christiansen, Hansen (DEN)
Grijseels 9 (12–14) Bölk, Malestein 6
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 11.
16:00
Rosztov-Don Oroszország 26–24 Franciaország Brest Bretagne Palace of Sport " Rostov Don", Rosztov-na-Donu
Nézőszám: 1177
Játékvezetők: Antić, Jakovljević (SRB)
Frolova 6 (16–13) Jauković 6
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 11.
18:00
RK Podravka Koprivnica Horvátország 29–22 Montenegró Budućnost Podgorica Fran Galović, Kapronca
Nézőszám: 300
Játékvezetők: Backović, Palačković (SLO)
Milosavljević, Kalaus 6 (22–12) Maszlova 8
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 12.
14:00
Team Esbjerg Dánia 22–21 Románia CSM București Blue Water Dokken, Esbjerg
Nézőszám: 1850
Játékvezetők: Vranes, Wenninger (AUT)
Reistad, Tranborg 5 (13–10) Omoregie 5
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 18.
16:00
FTC-Rail Cargo Hungaria Magyarország 33–27 Horvátország RK Podravka Koprivnica Érd Aréna, Érd
Nézőszám: 1200
Játékvezetők: Konjičanin, Konjičanin (BIH)
Malestein 9 (15–15) Milosavljević, Mugoša 5
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 18.
16:00
CSM București Románia 27–30 Oroszország Rosztov-Don Polyvalent Hall, Bukarest
Nézőszám: 1200
Játékvezetők: Covalciuc, Covalciuc (MDA)
Arntzen 8 (9–13) hat játékos 4
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 18.
18:00
Brest Bretagne Franciaország 26–23 Dánia Team Esbjerg Brest Arena, Brest
Nézőszám: 2410
Játékvezetők: Barysas, Petrušis (LTU)
három játékos 4 (13–9) Reistad 6
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 19.
16:00
Budućnost Podgorica Montenegró 29–34 Németország Borussia Dortmund Morača Sports Center, Podgorica
Nézőszám: 100
Játékvezetők: Alpaidze, Berezkina (RUS)
Pletikosić 7 (15–18) Grijseels 11
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 25.
16:00
Rosztov-Don Oroszország 19–20 Magyarország FTC-Rail Cargo Hungaria Palace of Sport " Rostov Don", Rosztov-na-Donu
Nézőszám: 2751
Játékvezetők: Hatipoğlu, Şimşek (TUR)
Manaharova 5 (8–11) Bölk 6
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 25.
18:00
Borussia Dortmund Németország 30–27 Franciaország Brest Bretagne Helmut-Körnig-Halle, Dortmund
Nézőszám: 120
Játékvezetők: Lindenbaum, Laron (ISR)
Grijseels 9 (15–9) Niakaté 7
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 25.
18:00
RK Podravka Koprivnica Horvátország 31–36 Románia CSM București Fran Galović, Kapronca
Nézőszám: 250
Játékvezetők: Duplii, Pobedrina (UKR)
Kalaus, Milosavljević 7 (15–16) Neagu 14
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 26.
14:00
Team Esbjerg Dánia 35–20 Montenegró Budućnost Podgorica Blue Water Dokken, Esbjerg
Nézőszám: 1783
Játékvezetők: Lidacka, Lesiak (POL)
Türkoglu 6 (16–10) Pavićević 5
Jegyzőkönyv

2021. október 16.
16:00
FTC-Rail Cargo Hungaria Magyarország 31–31 Dánia Team Esbjerg Érd Aréna, Érd
Nézőszám: 1600
Játékvezetők: Antić, Jakovljević (SRB)
Malestein 10 (16–16) Reistad 10
Jegyzőkönyv

2021. október 16.
18:00
Brest Bretagne Franciaország 35–22 Horvátország RK Podravka Koprivnica Brest Arena, Brest
Nézőszám: 3301
Játékvezetők: Doychinov, Goretsov (BUL)
Foppa 7 (17–9) Milosavljević 6
Jegyzőkönyv

2021. október 17.
16:00
Budućnost Podgorica Montenegró 19–25 Oroszország Rosztov-Don Morača Sports Center, Podgorica
Nézőszám: 100
Játékvezetők: Ilieva, Karbeska (MKD)
Pletikosić 5 (10–14) Szeny, Zaadi 6
Jegyzőkönyv

2021. október 17.
16:00
Borussia Dortmund Németország 22–25 Románia CSM București Helmut-Körnig-Halle, Dortmund
Nézőszám: 450
Játékvezetők: Erdoğan, Özdeniz (TUR)
Gutiérrez, Zschocke 5 (11–12) Neagu 6
Jegyzőkönyv

2021. október 23.
16:00
FTC-Rail Cargo Hungaria Magyarország Franciaország Brest Bretagne Érd Aréna, Érd
Jegyzőkönyv

2021. október 23.
16:00
Rosztov-Don Oroszország Németország Borussia Dortmund Palace of Sport " Rostov Don", Rosztov-na-Donu
Jegyzőkönyv

2021. október 23.
18:00
RK Podravka Koprivnica Horvátország Dánia Team Esbjerg Fran Galović, Kapronca
Jegyzőkönyv

2021. október 24.
14:00
CSM București Románia Montenegró Budućnost Podgorica Polyvalent Hall, Bukarest
Jegyzőkönyv

2021. október 30.
16:00
CSM București Románia Franciaország Brest Bretagne Polyvalent Hall, Bukarest
Jegyzőkönyv

2021. október 30.
18:00
Budućnost Podgorica Montenegró Magyarország FTC-Rail Cargo Hungaria Morača Sports Center, Podgorica
Jegyzőkönyv

2021. október 31.
14:00
Borussia Dortmund Németország Horvátország RK Podravka Koprivnica Helmut-Körnig-Halle, Dortmund
Jegyzőkönyv

2021. október 31.
14:00
Team Esbjerg Dánia Oroszország Rosztov-Don Blue Water Dokken, Esbjerg
Jegyzőkönyv

2021. november 13.
16:00
FTC-Rail Cargo Hungaria Magyarország Románia CSM București Érd Aréna, Érd
Jegyzőkönyv

2021. november 13.
18:00
Brest Bretagne Franciaország Montenegró Budućnost Podgorica Brest Arena, Brest
Jegyzőkönyv

2021. november 13.
18:00
RK Podravka Koprivnica Horvátország Oroszország Rosztov-Don Fran Galović, Kapronca
Jegyzőkönyv

2021. november 13.
14:00
Borussia Dortmund Németország Dánia Team Esbjerg Helmut-Körnig-Halle, Dortmund
Jegyzőkönyv

2021. november 20.
16:00
CSM București Románia Magyarország FTC-Rail Cargo Hungaria Polyvalent Hall, Bukarest
Jegyzőkönyv

2021. november 20.
16:00
Rosztov-Don Oroszország Horvátország RK Podravka Koprivnica Palace of Sport " Rostov Don", Rosztov-na-Donu
Jegyzőkönyv

2021. november 20.
18:00
Budućnost Podgorica Montenegró Franciaország Brest Bretagne Morača Sports Center, Podgorica
Jegyzőkönyv

2021. november 21.
16:00
Team Esbjerg Dánia Németország Borussia Dortmund Blue Water Dokken, Esbjerg
Jegyzőkönyv

2022. január 9. FTC-Rail Cargo Hungaria Magyarország Montenegró Budućnost Podgorica Érd Aréna, Érd
Jegyzőkönyv

2022. január 9. Brest Bretagne Franciaország Románia CSM București Brest Arena, Brest
Jegyzőkönyv

2022. január 9. Rosztov-Don Oroszország Dánia Team Esbjerg Palace of Sport " Rostov Don", Rosztov-na-Donu
Jegyzőkönyv

2022. január 9. RK Podravka Koprivnica Horvátország Németország Borussia Dortmund Fran Galović, Kapronca
Jegyzőkönyv

2022. január 16. Brest Bretagne Franciaország Magyarország FTC-Rail Cargo Hungaria Brest Arena, Brest
Jegyzőkönyv

2022. január 16. Budućnost Podgorica Montenegró Románia CSM București Morača Sports Center, Podgorica
Jegyzőkönyv

2022. január 16. Borussia Dortmund Németország Oroszország Rosztov-Don Helmut-Körnig-Halle, Dortmund
Jegyzőkönyv

2022. január 16. Team Esbjerg Dánia Horvátország RK Podravka Koprivnica Blue Water Dokken, Esbjerg
Jegyzőkönyv

2022. január 23. CSM București Románia Németország Borussia Dortmund Polyvalent Hall, Bukarest
Jegyzőkönyv

2022. január 23. Rosztov-Don Oroszország Montenegró Budućnost Podgorica Palace of Sport " Rostov Don", Rosztov-na-Donu
Jegyzőkönyv

2022. január 23. Team Esbjerg Dánia Magyarország FTC-Rail Cargo Hungaria Blue Water Dokken, Esbjerg
Jegyzőkönyv

2022. január 23. RK Podravka Koprivnica Horvátország Franciaország Brest Bretagne Fran Galović, Kapronca
Jegyzőkönyv

2022. február 6. Brest Bretagne Franciaország Németország Borussia Dortmund Brest Arena, Brest
Jegyzőkönyv

2022. február 6. FTC-Rail Cargo Hungaria Magyarország Oroszország Rosztov-Don Érd Aréna, Érd
Jegyzőkönyv

2022. február 6. Budućnost Podgorica Montenegró Dánia Team Esbjerg Morača Sports Center, Podgorica
Jegyzőkönyv

2022. február 6. CSM București Románia Horvátország RK Podravka Koprivnica Polyvalent Hall, Bukarest
Jegyzőkönyv

2022. február 13. Borussia Dortmund Németország Montenegró Budućnost Podgorica Helmut-Körnig-Halle, Dortmund
Jegyzőkönyv

2022. február 13. Rosztov-Don Oroszország Románia CSM București Palace of Sport " Rostov Don", Rosztov-na-Donu
Jegyzőkönyv

2022. február 13. Team Esbjerg Dánia Franciaország Brest Bretagne Blue Water Dokken, Esbjerg
Jegyzőkönyv

2022. február 13. RK Podravka Koprivnica Horvátország Magyarország FTC-Rail Cargo Hungaria Fran Galović, Kapronca
Jegyzőkönyv

2022. február 20. Brest Bretagne Franciaország Oroszország Rosztov-Don Brest Arena, Brest
Jegyzőkönyv

2022. február 20. FTC-Rail Cargo Hungaria Magyarország Németország Borussia Dortmund Érd Aréna, Érd
Jegyzőkönyv

2022. február 20. Budućnost Podgorica Montenegró Horvátország RK Podravka Koprivnica Morača Sports Center, Podgorica
Jegyzőkönyv

2022. február 20. CSM București Románia Dánia Team Esbjerg Polyvalent Hall, Bukarest
Jegyzőkönyv

B csoport

# Csapat M Gy D V G+ G– Gk P
1. Magyarország Győri Audi ETO KC4400129103+268
2. Franciaország Metz Handball33007967+126
3. Norvégia Vipers Kristiansand4202120108+124
4. Dánia Odense Håndbold4202115114+14
5. Oroszország CSZKA Moszkva32018587–24
6. Szlovénia Krim4103106112–62
7. Svédország IK Sävehof4103113128–152
8. Törökország Kastamonu Belediyesi GSK4004100128–280

2021. szeptember 11.
18:00
Győri Audi ETO KC Magyarország 35–29 Norvégia Vipers Kristiansand Audi Aréna, Győr
Nézőszám: 3862
Játékvezetők: Gasmi, Gasmi (FRA)
Lukács 7 (17–13) Dahl 12
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 12.
14:00
IK Sävehof Svédország 29–28 Szlovénia Krim Partillebohallen, Partille
Nézőszám: 600
Játékvezetők: Sá, Sá (POR)
Roberts 10 (11–13) Stanko 7
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 12.
16:00
Kastamonu Belediyesi GSK Törökország 25–31 Dánia Odense Håndbold Kastamonu Atatürk Sport Hall, Kastamonu
Nézőszám: 1200
Játékvezetők: Vujačić, Kažanegra (MNE)
Radičević 9 (11–15) Housheer, Højlund 7
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 12. Metz Handball Franciaország Oroszország CSZKA Moszkva Arènes de Metz, Metz
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 18.
16:00
Odense Håndbold Dánia 21–27 Franciaország Metz Handball Odense Sports Park, Odense
Nézőszám: 1647
Játékvezetők: Lončar, Lončar (CRO)
Housheer 9 (13–15) Nocandy 7
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 18.
18:00
Krim Szlovénia 26–31 Magyarország Győri Audi ETO KC Arena Stožice, Ljubljana
Nézőszám: 542
Játékvezetők: Ilieva, Karbeska (MKD)
Sercien-Ugolin 5 (12–13) Kristiansen, Ju 7
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 18.
18:00
Vipers Kristiansand Norvégia 34–25 Svédország IK Sävehof Aquarama Kristiansand, Kristiansand
Nézőszám: 850
Játékvezetők: Geraets, Geraets (NED)
Mørk 12 (15–11) Roberts 5
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 19.
14:00
CSZKA Moszkva Oroszország 34–27 Törökország Kastamonu Belediyesi GSK Dynamo Sports Palace, Moszkva
Nézőszám: 415
Játékvezetők: Jovandić, Sekulić (SRB)
Gros 10 (16–15) Radičević 8
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 25.
16:00
Kastamonu Belediyesi GSK Törökország 23–24 Szlovénia Krim Kastamonu Atatürk Sport Hall, Kastamonu
Nézőszám: 350
Játékvezetők: Năstase, Stancu (ROU)
Kovářová, Radičević 5 (9–12) Krpež 9
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 26.
16:00
Győri Audi ETO KC Magyarország 32–22 Oroszország CSZKA Moszkva Audi Aréna, Győr
Nézőszám: 4071
Játékvezetők: Álvarez, Bustamante (ESP)
Oftedal 5 (17–15) Gros, Szabirova 6
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 26.
16:00
Metz Handball Franciaország 23–18 Norvégia Vipers Kristiansand Arènes de Metz, Metz
Nézőszám: 2765
Játékvezetők: Simone, Monitillo (ITA)
Nocandy 5 (14–9) Mørk 5
Jegyzőkönyv

2021. szeptember 26.
16:00
IK Sävehof Svédország 31–37 Dánia Odense Håndbold Partillebohallen, Partille
Nézőszám: 600
Játékvezetők: Merz, Kuttler (GER)
Roberts 10 (16–19) Rej 8
Jegyzőkönyv

2021. október 16.
18:00
Vipers Kristiansand Norvégia 39–25 Törökország Kastamonu Belediyesi GSK Aquarama Kristiansand, Kristiansand
Nézőszám: 1350
Játékvezetők: Kijauskaitė, Žalienė (LTU)
Mørk 8 (20–11) Akgün 6
Jegyzőkönyv

2021. október 17.
14:00
CSZKA Moszkva Oroszország 29–28 Svédország IK Sävehof Dynamo Sports Palace, Moszkva
Nézőszám: 550
Játékvezetők: Butskevich, Butskevich (BLR)
Iljina, Сабирова 6 (14–11) Roberts 8
Jegyzőkönyv

2021. október 17.
16:00
Krim Szlovénia 28–29 Franciaország Metz Handball Arena Stožice, Ljubljana
Nézőszám: 1000
Játékvezetők: Alpaidze, Berezkina (RUS)
Pineau 7 (17–15) Nocandy 8
Jegyzőkönyv

2021. október 17.
16:00
Odense Håndbold Dánia 26–31 Magyarország Győri Audi ETO KC Gudme-Hallerne, Gudme
Nézőszám: 1556
Játékvezetők: Carmaux, Mursch (FRA)
Housheer 7 (11–16) Ju, Schatzl 6
Jegyzőkönyv

2021. október 23.
18:00
Vipers Kristiansand Norvégia Oroszország CSZKA Moszkva Aquarama Kristiansand, Kristiansand
Jegyzőkönyv

2021. október 23.
18:00
Metz Handball Franciaország Magyarország Győri Audi ETO KC Arènes de Metz, Metz
Jegyzőkönyv

2021. október 24.
16:00
Odense Håndbold Dánia Szlovénia Krim Odense Sports Park, Odense
Jegyzőkönyv

2021. október 24.
16:00
IK Sävehof Svédország Törökország Kastamonu Belediyesi GSK Partillebohallen, Partille
Jegyzőkönyv

2021. október 30.
16:00
Győri Audi ETO KC Magyarország Svédország IK Sävehof Audi Aréna, Győr
Jegyzőkönyv

2021. október 30.
18:00
Krim Szlovénia Norvégia Vipers Kristiansand Arena Stožice, Ljubljana
Jegyzőkönyv

2021. október 31.
16:00
CSZKA Moszkva Oroszország Dánia Odense Håndbold Dynamo Sports Palace, Moszkva
Jegyzőkönyv

2021. október 31.
16:00
Kastamonu Belediyesi GSK Törökország Franciaország Metz Handball Kastamonu Atatürk Sport Hall, Kastamonu
Jegyzőkönyv

2021. november 13.
18:00
Győri Audi ETO KC Magyarország Törökország Kastamonu Belediyesi GSK Audi Aréna, Győr
Jegyzőkönyv

2021. november 14.
14:00
CSZKA Moszkva Oroszország Szlovénia Krim Dynamo Sports Palace, Moszkva
Jegyzőkönyv

2021. november 14.
16:00
Odense Håndbold Dánia Norvégia Vipers Kristiansand Odense Sports Park, Odense
Jegyzőkönyv

2021. november 14.
16:00
IK Sävehof Svédország Franciaország Metz Handball Partillebohallen, Partille
Jegyzőkönyv

2021. november 20.
18:00
Vipers Kristiansand Norvégia Dánia Odense Håndbold Aquarama Kristiansand, Kristiansand
Jegyzőkönyv

2021. november 20.
18:00
Kastamonu Belediyesi GSK Törökország Magyarország Győri Audi ETO KC Kastamonu Atatürk Sport Hall, Kastamonu
Jegyzőkönyv

2021. november 21.
14:00
Krim Szlovénia Oroszország CSZKA Moszkva Arena Stožice, Ljubljana
Jegyzőkönyv

2021. november 21.
16:00
Metz Handball Franciaország Svédország IK Sävehof Arènes de Metz, Metz
Jegyzőkönyv

2022. január 9. Vipers Kristiansand Norvégia Szlovénia Krim Aquarama Kristiansand, Kristiansand
Jegyzőkönyv

2022. január 9. Odense Håndbold Dánia Oroszország CSZKA Moszkva Odense Sports Park, Odense
Jegyzőkönyv

2022. január 9. Metz Handball Franciaország Törökország Kastamonu Belediyesi GSK Arènes de Metz, Metz
Jegyzőkönyv

2022. január 9. IK Sävehof Svédország Magyarország Győri Audi ETO KC Partillebohallen, Partille
Jegyzőkönyv

2022. január 16. CSZKA Moszkva Oroszország Norvégia Vipers Kristiansand Dynamo Sports Palace, Moszkva
Jegyzőkönyv

2022. január 16. Krim Szlovénia Dánia Odense Håndbold Arena Stožice, Ljubljana
Jegyzőkönyv

2022. január 16. Győri Audi ETO KC Magyarország Franciaország Metz Handball Audi Aréna, Győr
Jegyzőkönyv

2022. január 16. Kastamonu Belediyesi GSK Törökország Svédország IK Sävehof Kastamonu Atatürk Sport Hall, Kastamonu
Jegyzőkönyv

2022. január 23. Győri Audi ETO KC Magyarország Dánia Odense Håndbold Audi Aréna, Győr
Jegyzőkönyv

2022. január 23. Metz Handball Franciaország Szlovénia Krim Arènes de Metz, Metz
Jegyzőkönyv

2022. január 23. Kastamonu Belediyesi GSK Törökország Norvégia Vipers Kristiansand Kastamonu Atatürk Sport Hall, Kastamonu
Jegyzőkönyv

2022. január 23. IK Sävehof Svédország Oroszország CSZKA Moszkva Partillebohallen, Partille
Jegyzőkönyv

2022. február 6. CSZKA Moszkva Oroszország Magyarország Győri Audi ETO KC Dynamo Sports Palace, Moszkva
Jegyzőkönyv

2022. február 6. Vipers Kristiansand Norvégia Franciaország Metz Handball Aquarama Kristiansand, Kristiansand
Jegyzőkönyv

2022. február 6. Krim Szlovénia Törökország Kastamonu Belediyesi GSK Arena Stožice, Ljubljana
Jegyzőkönyv

2022. február 6. Odense Håndbold Dánia Svédország IK Sävehof Odense Sports Park, Odense
Jegyzőkönyv

2022. február 13. Győri Audi ETO KC Magyarország Szlovénia Krim Audi Aréna, Győr
Jegyzőkönyv

2022. február 13. Metz Handball Franciaország Dánia Odense Håndbold Arènes de Metz, Metz
Jegyzőkönyv

2022. február 13. Kastamonu Belediyesi GSK Törökország Oroszország CSZKA Moszkva Kastamonu Atatürk Sport Hall, Kastamonu
Jegyzőkönyv

2022. február 13. IK Sävehof Svédország Norvégia Vipers Kristiansand Partillebohallen, Partille
Jegyzőkönyv

2022. február 20. CSZKA Moszkva Oroszország Franciaország Metz Handball Dynamo Sports Palace, Moszkva
Jegyzőkönyv

2022. február 20. Vipers Kristiansand Norvégia Magyarország Győri Audi ETO KC Aquarama Kristiansand, Kristiansand
Jegyzőkönyv

2022. február 20. Krim Szlovénia Svédország IK Sävehof Arena Stožice, Ljubljana
Jegyzőkönyv

2022. február 20. Odense Håndbold Dánia Törökország Kastamonu Belediyesi GSK Odense Sports Park, Odense
Jegyzőkönyv

Jegyzetek

  1. Groups set for Vipers’ title defending season (angol nyelven). EHF, 2021. július 2. (Hozzáférés: 2021. szeptember 13.)




      Go to top  

    This article is issued from web site Wikipedia. The original article may be a bit shortened or modified. Some links may have been modified. The text is licensed under "Creative Commons - Attribution - Sharealike" [1] and some of the text can also be licensed under the terms of the "GNU Free Documentation License" [2]. Additional terms may apply for the media files. By using this site, you agree to our Legal pages [3] [4] [5] [6] [7]. Web links: [1] [2]